Sarbinowo Domki Bursztynowe

Dlaczego warto przyjechać do naszych domków nad morzem w Sarbinowie?

Sabinowo to urocza wieś letniskowa położona nad Morzem Bałtyckim, na Wybrzeżu Słowińskim. Okolice tego wyjątkowego miejsca to nie tylko piękna, piaszczysta plaża, kawiarnie i jedne z najlepiej utrzymanych obiektów spacerowych nad polskim morzem – promenady. Proponujemy, by czas urlopu wykorzystać także na poznanie wielu pomorskich atrakcji oraz kultury. Prosto z naszych domków letniskowych położonych blisko morza całą rodziną wyruszycie w podróż w czasie do neoklasycznego pałacu, gotyckiego kościoła lub zabytkowej latarni morskiej. Miłośnicy historii odkryją pradawne grodzisko słowiańskie, a wielbiciele natury doskonale odnajdą się w parku krajobrazowym czy Ogrodach Hortulus Spectabilis.

Sarbinowo to idealne miejsce dla miłośników plażowania i długich kąpieli słonecznych. Są tu czyste i strzeżone plaże, dmuchane atrakcje dla najmłodszych i wiele ciekawych wartych uwagi zabytków. W Sarbinowie każdy znajdzie niezapomnianą atrakcję dla siebie!

Sarbinowo to coś więcej niż domki letniskowe blisko morza

Sarbinowo to coś więcej niż domki letniskowe blisko morza

W poniższym przewodniku przedstawiamy listę najciekawszych atrakcji turystycznych w okolicy Sarbinowa. Przy każdej pozycji znajduje się szacowana odległość od naszego obiektu oraz krótki opis – odnajdą tam Państwo zarówno atrakcje dla dzieci, jak i dorosłych. Zapewniamy, że warto poznać okolice naszych domków blisko morza – po plaży zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami w otoczeniu Sarbinowa!


Widok z drona - odległość domków od morza.